meva

Prípravné zápasy - zima 2018

Imeľ - Dvory 5:1, Bánov - Hurbanovo 1:6, Plavé Vozokany - Salka 2-9, Žitavany - Žemberovce 4:3, ViOn B - Marcelova A 2:2, Vydrany - Filakovo 1-1, Štúrovo A - Svodin 2:3,Šrobarova - Svodin 3:3,Podhajska - Komjatice 3:2, Kolárovo - Veľké Ludince 1:1, KFC Komárno - FC ViOn 9-0 (ženy), FK Activ V. Kosihy - Zlatná n/O. 2:2, Ižop- Zem. Olča 7-1, Trstice - Vydrany 0:1, Číčov - Bodza/Holiare 1:4, Šahy - Horné Túrovce 5:0, Kolta - Búč 1-5, V. Meder - Baka 3:1 Sokolce - Nova Straz 10:1, Bešenov - Veľké Lovce 1:4, Lipová - Kmeťovo  Levice - Želiezovce 4:1, Jahodná-Sládkovičovo 4-0, Kolta - Búč 1-5, V. Meder - Baka 3:1 Štúrovo - N. Zámky 1:1, Puskás Akadémia FC II - KFC Komárno 1:1, Vasas SC U19/16 - KFC (ženy) 1:11, Šrobárová - FK Activ V. Kosihy 0:3, Marcelová U19- N.Vieska 2:5, Tvrdošovce - Radvaň/Marcelová B 10:2,
Imeľ - V. Lapáš 5:3, Moča - Štúrovo B 3-3, S. Tekov - N. Tekov 1:3, D. Mládeže - Čechy 2:0, Esztergom - Salka 2:2, Mierovo - Veľká Paka 2:2, Zemianska Olča - Čilizská Radvaň 5:1, Čierný Brod - Mala Mača 4:3, Kalinkovo - Marianka 4:2, Pata - Pozba 7:2, V. Lovce - Dvory 4:1, Integrál DAC Győr - Královičové Kračany 3:1, Šurany juniori - Pozba 4:2 Mol Vidi FC II - KFC Komárno 2:2, Podlužany - Hontianska Vrbica 1:4, Marcelová - V.Ďur 5:0,  Číčov - Ižop 2:1,Pribeta - Lipová 2:5, Nesvady - Topoľníky 2:1, Zlatná - Sokolce 4:5,  Iža - Hurbanovo 1:8, Pataš - Okoč 1:12,Trstice - Kostolné Kraćany 3:1, Galanta - Vydrany 1-2,  ŠK Šurany - Veľké Zálužie 4:1, ŠK Šurany - Veľké Zálužie 4:1, Jahodná - Mostová 2:5, Čenkovce - Nový Život 0:1 Orechova Potôň - Lehnice 0:3, Malá Mača - Jahodná 2:4, KFC Komárno - Gabčíkovo 2:2, FK Activ V. Kosihy - Ete SE (HU) 5:2, Levice - P. Vozokany 2:5, Tiszajenő (HU) - Šrobárová 1:1, Pozba - Tekovské Lužany 3:2, Hrubý Šúr - Trstená n/O. 4:2, Šamorin B - Čenkovce 7:3, Veľký Ďur - Ivanka pri Nitre 7:2, Selice - Podhajska 1:5, Veľké Lovce - Salka 3:1, Bajč - Nové Zámky 0:9, Radvaň / Marcelová B - Štúrovo B 1:1, Pataš - Malé Dvorníky 1-3, Kráĺov Brod - Dedina Mládeže 4:5, Štúrovo A - Svodín 4:3, KVSE Komárom - KFC Komárno 1:3, Kolárovo - Nové Zámky 7:2, Dvory - Štúrovo 2 - 0, Zlatná - Nová Stráž 6:1, Pezinok - Čakany 2:2, Malinovo - Bernolákovo 0:8, Slovenský Grob - Janiky 3:2, Nová Dedinka - Viničné 8:0, Chorvatský Grob - Ivanka pri Dunaji 2:2, Kráľová pri Senci - Jelka 0:7, Veľká Paka - Rohovce 1:5, Mostova - Matúškovo 3:0, Zlaté Klasy - Horny Bar 1:4, Zem. Oľča - Sokolce 2:4, Vydrany - Kostolné Kračany 4-1, Tešedíkovo - Dedina Mládeže 1:2, ETO FC - KFC Komárno 5:9 (ženy), Imeľ - Chotín 4:3, Hurbanovo - Šahy 4:0, Bešeňov - Semerovo 6:1, Ohrady - Kútniky 6:2, Izsap - Keszegfalva 5:1, Čierny Brod - OŠK Lipová 3:1, Kalná nad Hronom - Kozárovce 11:0, OkoliČná U19 - Bodza/Holiare 0-8, Sigma Olomouc U21 - Komárno 1:2, Veľký Ďur - Krupina 3:3, ViOn ZM - -Šamorín 0:2, Veľký Meder - Nesvady 4:4, Radvaň/Marcelová B - Mužla 4:3, Ete SE (HU) - FK Activ Veľké Kosihy 5:5,Kolárovo - Hegykő (HU) 3:1, Moča -Svodín 3 - 4, Bešenov - Veľké Lovce 3:4, Štúrovo - Bruntál (CZ) 2:2, Podhajska - Tvrdošovce 6:5, Ižop - Ohrady 4:4, Želiezovce - Žemberovce 4:2, Komoča - Bátorove Kosihy 6-3, Štúrovo - Bruntal 2:2, Dvory- Neded 1:1, Sokolce - Baka 1:3, Bánov - Nové Zámky U19 5:4, Zlatná - Patince 4:1, Búč - Keť 4:0, Levice - Tlmače 3:1, Marcelová - Szentendre 2:0, Jelka - Igram 2:1, Rusovce - Kalinkovo 4:2, Ivanka pri Dunaji - Malinovo 13:0, U19:Dunajská Lužná - Nové Zámky 6:4, Sap - Rohovce 3:0, Pata - Močenok 5:0, Zlaté Klasy - Veľká Paka 1:3, Hamuliakovo - Jarovce 1:0, Janiky - Chorvátský Grob 9:0, Čierný Brod - Lehnice 2:1, Orechová Potôň -Dolný Štál 7-0, Kostolné Kračany - Tomášikovo 4:3, Šárovce - Nový Tekov 1:3, Vinodol - Lipová 0:3, Chotín - Svodín 4:3, Šamorín B - Rohovce 10:1, Horné Saliby - Žihárec 6 - 0, Marcelová - Chotín 7:1,  Veľká Paka - Mostová 3:2, Bernolákovo - Janíky 2:1, Nová Dedinka - Igram 6:0, Kráľová pri Senci - Báhoň 0:10, Kalná - Levice 8:1, Orechová Potôň - Mierovo 5:0,  Horný Bar - Trnávka 3:3, čierny Brod - Veľký Kýr 3:1, Mierovo - Orechová Potôň 0:5, Kostolné Kračany - Holice N/O. 2-1, Kalinkovo - Rovinka 3:2, Viničné - Jelka 0:4, Nové Zámky - Imeľ 1:1, Želiezovce - Salka 3:3, Nesvady- Bánov 1:3, Padáň - Ižop 1:4, Šrobárová - Patince 12:1, Radvaň/Marcelová "B"- Dulovce 2 - 1, Veľký Ďur - Štúrovo 1:1, Ižop - Padáń 4:1,  Marcelová - V. Meder 1:2, Tvrdošovce - Vlčany 4:2, Hurbanovo - Kolárovo 3:1, Hatvan-Šahy 4:2,  Vydrany - Zlaté klasy 6:0, Trnávka - Horný Bar 3:3, Kostolné Kračany - Pata 2:1, Dvory - Podhájska 6:6,  Gabčíkovo - Veľké Blahovo 9:1, Lehnice - Limbach 4:3, Orechová Potôn - Mierovo 5:0 Galanta - Kolárovo 4:0, Hurbanovo - Šurany 2:1, Chotín - Iža 11:1, Trstice- Horna Kráľová 10:2,  Marcelová A - KFC U19 5:1, Bánov - Podhájska 4:5, ETO Győr - Šamorín 2:1, Dvory - Nové Zámky 2:0,  Šamorín B - Nový Život 3-2, Marcelová U19 - Štúrovo 3:4, Levice - Nový Tekov 3:5, Lehnice - Veľká Paka 4:3,Štúrovo - Nesvady 3:1, D. Mládeže - Ižop 2:6, Štúrovo B - Svodín 0:6, Vydrany - Pannonhalma 5-0,Trstená na/O - Mierovo 0:6, JELKA - N. Dedinka 1:2 , Igram - Kráĺová 1:7, Vrakuňa - Kalinkovo 1:2, Pata - M. Mača 7:2, Veľký Ďur - Veľke Lovce 4:4, Okoličná - Zlatná 10:3, Komjatice - Kmeťovo 2:1, Soroksár SC - KFC Komárno 0:2, Chotín - Nové Zámky 3:4, Pribeta - Iža, Komjatice - Kolárovo 4:2, KVSE Komárom - Marcelová 1-0, Hurbanovo - Svodín 8:1, Veľké Lovce - Tvrdošovce 3:1,Šrobárová - Salka 1:3, Šurany - Kmeťovo 5:3, Lehnice - Mostová 3:2, Pata - Kolíňany 3 : 0, Báhoň -Jelka 1:2, Kraľová pri Senci - Nová Dedinka 1:4, Ivanka pri Dunaji - Janíky 0:4, Patince - Moča 8:8, Baloň - Čiližská Radvaň 5:1

 

Futsal KN - okresná futsalová liga 2018-19

Finále: Barracuda - Bauring City 3:2 (2:1), Oršolík 2, Gál - Matič, Obert
O 3. miesto: Blue Diamonds - Aktív Sivatagi Roham Csigák 2:1 (1:0), Kurucz 2 - Turza
Najkepší strelec súťaže: Kurucz Ádám (Blue Diamonds) 22 gólov
Najlepší brankár súťaže: Halman Gergely (Blue Diamonds)

Semifinále:
Bauring City - Blue Diamonds 4:1, Bottyán 2, Matič, Obert - Leskó
Barracuda - Aktiv Sivatagi Roham Csigák 8:2, Németh 3, Laboda 2, Oršolík 2, Cong - Janík, Csicsó

10. kolo: Blue Diamonds - Torpedo Vodka 13 - 5, Amfora - Aktiv Sivatagi Roham Csigák 4 - 5, Bauring City - Barracuda 4 - 0

9. kolo: Barracuda - Aktiv Siv. Roh. Csigák 8 - 3, Amfora - Torpedo Vodka 12 - 5, Bauring City - B. Diamonds 6 - 9

8. kolo:Aktiv Siv. Roh. Csigák - Torpedo Vodka 15 - 2, B. Diamonds - Barracuda 4 - 7, Bauring City - Amfora 3 - 6

7. kolo: Barracuda - Torpedo Vodka 16 - 2, Aktiv Siv. Roh. Csigák - Bauring City 3 - 5, B. Diamonds - Amfora 0 - 5 (KO)

6. kolo: B. Diamonds - Aktiv Siv. Roh. Csigák 5 - 5, Barracuda - Amfora 6 - 5, Bauring City - Torpedo Vodka 14 - 3

5. kolo: B. Diamonds - Torpedo Vodka 5 - 0 / KO, Bauring City - Barracuda 3 - 10, Amfora - Aktiv Siv. Roh. Csigák 3 - 9

4. kolo: Barracuda - Aktiv Siv. Roh. Csigák 8 - 1, Amfora - Torpedo Vodka 3 - 1, Bauring City - B. Diamonds 3 - 3

3. kolo: Aktiv Siv. Roh. Csigák - Torpedo Vodka 5 - 5, B. Diamonds - Barracuda 7 - 10, Bauring City - Amfora 8:3

2. kolo: Barracuda - Torpedo Vodka 5 - 0, Aktiv Siv. Roh. Csigák - Bauring City 6 - 2, B. Diamonds - Amfora 7 - 2

1. kolo: Bauring City - Torpedo Vodka 11:1, Barracuda - Amfora 7:4, Blue Diamonds - Aktiv Sivatagi Roham Csigák 7:5

 

R-MAX CUP - ŠH Zlatná n/O / usporiadateľ FK Chotín 2018-19

Skupina A:Marcelová - Búč 3:0, Hurbanovo - Zlatná 0:0, Marcelová - Hurbanovo 2:1, Marcelová - Zlatná 0:0, Búč - Zlatná 0:3, Búč - Hurbanovo 1:3

Tabuľka A:
1. Marcelová 3 2 1 0 5:1 7bodov
2. Zlatná 3 1 2 0 3:0 5
3. Hurbanovo 3 1 1 1 4:3 4
4. Búč 3 3 0 0 3 1:9 0

Skupina B: Chotín - B. Kosihy 5:2, Okoličná - Pribeta 2:2, Chotín - Pribeta 0:3 , Okoličná - B. Kosihy 5:0, Chotín - Okoličná 1:3, Pribeta - B. Kosihy 3:0

Tabuľka B:
1. Okoličná 3 2 1 0 10:3 7 bodov
2. Pribeta 3 2 1 0 8:2 7
3. Chotín 3 1 0 2 6:8 3
4. B. Kosihy 3 0 0 3 2:13 0

Semifinále: Okoličná - Zlatná 3:1, Marcelová - Pribeta 5:0

O 3. miesto: Zlatná - Pribeta 3:3 (7m 2:3)
Finále: Marcelová - Okoličná 3:2

Najlepší strelec turnaja: Szilágyi Szilárd 6 (Okoličná)
Najlepší brankár turnaja: Andrej Kostukevič (Marcelová)

Konečné poradie:1. Marcelová, 2. Okoličná, 3. Pribeta, 4. Zlatná, 5. Hurbanovo, 6. Chotín, 7. Búč, 8. B. Kosihy

 

ZHT ObFZ Komárno 2018 - muži, ŠH Nesvady

Skupina A: Šrobárová - Sokolce 1:1, B. Kosihy - Moča 1:2, Šrobárová - Moča 3:2, B. Kosihy - Sokolce 5:1, Šrobárová - B. Kosihy 1:0, Moča - Sokolce 4:2

Tabuľka A:
1. Šrobárová 3 2 1 0 5:3 7
2. Moča 3 2 0 1 8:6 6
3. B. Kosihy 3 1 0 2 6:3 3
4. Sokolce 3 0 1 2 3:10 1

Skupina B: Iža - Vrbová/Kava 3:0, Radvaň/Marcelová B - Dulovce 2:1, Iža - Dulovce 1:3, Radvaň/Marcelová B - Vrbová/Kava 3:0, Iža - Radvaň/Marcelová B 2:3, Dulovce - Vrbová/Kava 5:0

Tabuľka B:
1. Radvaň/Marcelová B 3 3 0 0 8:3
2. Dulovce 3 2 0 1 9:3 6
3. Iža 3 1 0 2 6:6 3
4. Vrbová /Kava 3 0 0 3 0:11 0

7 - 8: Sokolce - Vrbová/Kava 6:4
5 - 6: B. Kosihy - Iža 0:1
Semifinále 1: Šrobárová - Dulovce 1:3
Semifinále 2: Radvaň/Marcelová B - Moča 0:4
3 - 4:Šrobárová - Radvaň/Marcelová B 1:3
Finále:Dulovce - Moča 0:1

Konečné poradie ZHT:1. Moča, 2. Dulovce, 3. Radvaň/Marcelová B, 4. Šrobárová, 5. Iža, 6. B. Kosihy, 7. Sokolce, 8. Vrbová/Kava

Individuálne ocenenia:
Najlepši strelec : Zsolt Császár
Najlepši Hráč: Milan Paluška
Najlepši brankár : Alex Labuški