Tréningová súprava Tracksuit PARIS.
Kvalita a cena aká na Slovensku ešte nebola.Garantujeme, že v takej kvalitnej súprave za takú cenu ste ešte netrénovali !! Viac tu....


R-MAX CUP - ŠH Zlatná n/O., usporiadateľ FK Chotín
Skupina A: Marcelová - Búč 3:0, Hurbanovo - Zlatná 0:0, Marcelová - Hurbanovo 2:1, Marcelová - Zlatná 0:0, Búč - Zlatná 0:3, Búč - Hurbanovo 1:3

Tabuľka A:
1. Marcelová 3 2 1 0 5:1 7bodov
2. Zlatná 3 1 2 0 3:0 5
3. Hurbanovo 3 1 1 1 4:3 4
4. Búč 3 3 0 0 3 1:9 0

Skupina B: Chotín - B. Kosihy 5:2, Okoličná - Pribeta 2:2, Chotín - Pribeta 0:3 , Okoličná - B. Kosihy 5:0, Chotín - Okoličná 1:3, Pribeta - B. Kosihy 3:0

Tabuľka B:
1. Okoličná 3 2 1 0 10:3 7 bodov
2. Pribeta 3 2 1 0 8:2 7
3. Chotín 3 1 0 2 6:8 3
4. B. Kosihy 3 0 0 3 2:13 0

Semifinále: Okoličná - Zlatná 3:1, Marcelová - Pribeta 5:0

O 3. miesto: Zlatná - Pribeta 3:3 (7m 2:3)
Finále: Marcelová - Okoličná 3:2

Najlepší strelec turnaja: Szilágyi Szilárd 6 (Okoličná)
Najlepší brankár turnaja: Andrej Kostukevič (Marcelová)

Konečné poradie: 1. Marcelová, 2. Okoličná, 3. Pribeta, 4. Zlatná, 5. Hurbanovo, 6. Chotín, 7. Búč, 8. B. Kosihy


Futsal KN - semifinále 13.1.2019 (nedeľa)

Bauring City - Blue Diamonds 4:1, Bottyán 2, Matič, Obert - Leskó
Barracuda - Aktiv Sivatagi Roham Csigák 8:2, Németh 3, Laboda 2, Oršolík 2, Cong - Janík, Csicsó

Futsal KN - finálový deň 20. 1. 2019 (nedeľa)
17.00 o 3. miesto: Blue Diamonds - Aktiv Sivatagi Roham Csigák
18.00 finále: Bauring City - Barracuda

Futsal KN - 10. kolo
Blue Diamonds - Torpedo Vodka 13 - 5, Hegedüs 4, Taibl 3, Kurucz 2, Vörös 2, Varga, Halman - Gál 5
Amfora - Aktiv Sivatagi Roham Csigák 4 - 5, Palacka 2, Jokel, Zvoda - Mészáros 2, Turza, Nagy, Inczédi
Bauring City - Barracuda 4 - 0, Bottyán 2, Matič, Wilson

Futsal KN - 9. kolo
Barracuda - Aktiv Siv. Roh. Csigák 8 - 3, Cong 2, Kürthy 2, Szénás 2, Pivoda, Laboda - Csicsó, Sukola, Mészáros
Amfora - Torpedo Vodka 12 - 5, Németh 5, Szabó B 3, Szi 2, Töltési, Benyó, Szabó M - Rigó 3, Krajčír, Gál
Bauring City - B. Diamonds 6 - 9, Kováč 2, Beke, Matič, Obert, Sýkora - Csintalan 2, Kurucz 2, Taibl 2, Hegedűs, Vörös, Havlitus

Futsal KN - 8. kolo
Aktiv Siv. Roh. Csigák - Torpedo Vodka 15 - 2, Turza 3, Kováč 3, Janík 2, Polischuk 2, Nagy 2, Csicsó, Paluška, Mészáros - Zobák, Gál
B. Diamonds - Barracuda 4 - 7, Kurucz 2, Hegedűs, Varga - Németh 3, Pivoda 2, Cong, Beke
Bauring City - Amfora 3 - 6, Beke, Bottyán, Obert - Szabó 3, Szi 2, Palacka

Futsal KN - 7. kolo
Barracuda - Torpedo Vodka 16 - 2, Laboda 5, Szénási 3, Pivoda 2, Gagič 2, Beke 2, Kürthy, Senkár - Petrók, Árvai
Aktiv Siv. Roh. Csigák - Bauring City 3 - 5, Nagy, Kováč, Polischuk - Bottyán 2, Lérant, Géč, Kováč
B. Diamonds - Amfora 0 - 5 (KO)

Futsal KN - 6. kolo
B. Diamonds - Aktiv Siv. Roh. Csigák 5 - 5, Csintalan 2, Kurucz 2, Leskó - Csicsó 2, Turza, Paluška, Mészáros
Barracuda - Amfora 6 - 5, Gagič 3, Hronec, Cong, Pivoda - Szabó B 3, Jokel, SzabóM
Bauring City - Torpedo Vodka 14 - 3, Gere 4, Sýkora 2, Beke 2, Michalík 2, Bottyán, Obert, Wilson, Szabó - Trajcsík 2, Zobák

Futsal KN - 5. kolo
B. Diamonds - Torpedo Vodka 5 - 0 / KO
Bauring City - Barracuda 3 - 10, Méhes, Lérant, Bottyán - Oršolík 4, Cong 2, Horák 2, Kürthy, Hronec
Amfora - Aktiv Siv. Roh. Csigák 3 - 9, Sanka, Jokel, Töltési - Turza 3, Janík 2, Mészáros 2, Inczédi, Kováč

Futsal KN - 4. kolo 
Barracuda - Aktiv Siv. Roh. Csigák 8 - 1, Senkár 4, Cong, Gagič, Horák, Pivoda - Polischuk
Amfora - Torpedo Vodka 3 - 1, Németh 2, Szabó - Danczi
Bauring City - B. Diamonds 3 - 3, Bottyán 3 - Kurucz 3

Futsal KN - 3. kolo
Aktiv Siv. Roh. Csigák - Torpedo Vodka 5 - 5, Polischuk 2, Mészáros 2, Inczédi - Gál 3, Szabó, Hrabovsky
B. Diamonds - Barracuda 7 - 10, Kurucz 3, Lesko, Taibl, Hegedűs, Kastsiukevich - Cong 3, Németh 2, Tóth 2, Horák 2, Kürthy
Bauring City - Amfora 8:3, Kováč 2, Wilson 2, Bombicz, Bottyán, Gere, Géč - Sanka, Zvoda, Palacka

Futsal KN - 2. kolo
Barracuda - Torpedo Vodka 5 - 0 (KO)
Aktiv Siv. Roh. Csigák - Bauring City 6 - 2, Tóth A. 2, Janík G., Szalai T., Sedlár R., Mészáros M. - Bottyán A., Méhes Z.
B. Diamonds - Amfora 7 - 2, Kuruc Á. 4, Hegedűs O. 2, Kastsiukewich W. - Sanka G. 2

Futsal KN - 1. kolo
Bauring City - Torpedo Vodka 11:1 (4:1), Bottyán A. 3, Beke Zs. 2, Matič G. 2, Géč P. 2, Gere L., Obert I. - Rigó Gy.
Barracuda - Amfora 7:4 (3:3), Gagič N. 3, Németh Zs. 2, Hronec B. - Sanka G., Jokel F., Szabó R., Szabó M.
Blue Diamonds - Aktiv Sivatagi Roham Csigák 7:5 (5:3), Kuruc Á. 2, Leskó B., Taibl D., Kastsiukevich W., Viderman R., Gonzáles J. - Janík G. 3, Turza R., Inczédi M.


ZHT ObFZ Komárno 2018 - muži, ŠH Nesvady
Skupina A:
Šrobárová - Sokolce 1:1, Michalina - Csápai
B. Kosihy - Moča 1:2, Szigeti - Vida, Gula
Šrobárová - Moča 3:2, Michalina, Pivoda 2 - Varró, Horák
B. Kosihy - Sokolce 5:1, Oláh 3, Szalai, Bora - Császár
Šrobárová - B. Kosihy 1:0, Michalina
Moča - Sokolce 4:2, Vida, Varró 3 - Csápai, Császár

1. Šrobárová 3 2 1 0 5:3 7
2. Moča 3 2 0 1 8:6 6
3. B. Kosihy 3 1 0 2 6:3 3
4. Sokolce 3 0 1 2 3:10 1

Skupina B:
Iža - Vrbová/Kava 3:0, Simon, Konc, Procházka
Radvaň/Marcelová B - Dulovce 2:1, Sándor 2 - Gábor
Iža - Dulovce 1:3, Simon - Németh 2, Szabó
Radvaň/Marcelová B - Vrbová/Kava 3:0, Kósa 3
Iža - Radvaň/Marcelová B 2:3, Simon, Mikle - Galogh, Molnár, Farkas
Dulovce - Vrbová/Kava 5:0, Németh, Kelko, Habara, Gábor, Kajan

1. Radvaň/Marcelová B 3 3 0 0 8:3
2. Dulovce 3 2 0 1 9:3 6
3. Iža 3 1 0 2 6:6 3
4. Vrbová /Kava 3 0 0 3 0:11 0
--------------------------------------------------------------------------------------
7 - 8: Sokolce - Vrbová/Kava 6:4, Császár 5, Filko - Czukár 3, Tokár
5 - 6: B. Kosihy - Iža 0:1, Procházka
Semifinále 1: Šrobárová - Dulovce 1:3, Géč - Kajan, Holub, Pivoda
Semifinále 2: Radvaň/Marcelová B - Moča 0:4, Tóth, Varró, Nagy, Dolník
3 - 4: Šrobárová - Radvaň/Marcelová B 1:3, Pivoda - Balogh 2, Kósa
1-2 Dulovce - Moča 0:1, Varró

Konečné poradie ZHT:
1. Moča
2. Dulovce
3. Radvaň/Marcelová B
4. Šrobárová
5. Iža
6. B. Kosihy
7. Sokolce
8. Vrbová/Kava
----------------------------------------------------------------------
Najlepši strelec : Zsolt Császár
Najlepši Hráč: Milan Paluška
Najlepši brankár : Alex Labuški