meva

2. liga, 10. kolo
20.9. o 16,00 FC Košice - Ružomberok B, Jurenka,Vitko,Špivák,Čiernik,Olšavský,Vaňo
20.9. o 17,00 Podbrezová - Bardejov, Prešinský,Borsányi,Straka T.,Kišš,Džubák,Suchý
20.9. o 18,00 Poprad - Trebišov, Micheľ,Jankovič,Halíček,Greško,Jasenák,Jakubec
20.9. o 19,00 Skalica - Petržalka, Libiak,Jánošík,Budáč,Papuča,Jaška,Likavský
21.9. o 15,30 Púchov - Šamorín, Parilák,Kuba,Henček,Marsal,Schneider,Richtárik
21.9. o 15.30 Slovan B - Žilina B, Kolofík,Čajka,Zemko,Ježík,Dadykin,Makový
21.9. o 15.30 L.Mikuláš - Dubnica, Kačenga,Súkeníková,Poracký,Kmec,Čan,Vais
21.9. o 15.30 Komárno - B.Bystrica, Malárik,Košecký,Štofík,Ruc,Lônčík,Kopča

 

3. liga Západ, 8. kolo
21.09. o 15:30 P. Bystrica - Beluša, Sedlár Kukan V. Voros Moncman
21.09. o 15:30 Nové Zámky - Myjava, Fehér Klabník Hrenák Jančoková
22.09. o 10:30 Trnava B - ViOn ZM/Vráble B, Valentová Poruban Tarabus Podhradský
22.09. o 10:30 Nitra B - Galanta, Matulová Haring Trnka Hodoško
22.09. o 15:30 Gabčíkovo - Nové Mesto n/V, Búri Ábel Farkaš Révay
22.09. o 15:30 Malženice - Šaľa, Bezák Obertová Hodoško Gróf
22.09. o 15:30 Veľké Ludince - Kalná n/Hr, Pecek Kováč L. Lenický Karnay
22.09. o 15:30 LR CRYSTAL - Marcelová, Hybský Turba L. Jančok Cuninka

 

4. liga JV, 8. kolo
21.09. o 15:30 Šurany - Tovarníky, Darnadi Pucher Horík Krnáč
21.09. o 15:30 Vlčany - Hurbanovo, Kovačík D. Maraz Vaňo Michlian
21.09. o 15:30 Veľký Ďur - Levice, Kiš Božik Berec Košecký
21.09. o 15:30 Kolárovo - Kovarce, Czepregi Polena Ďurčovič Koníček
21.09. o 15:30 Štúrovo - V. Meder, Cabaj G. Pavlačková Judíny Kraslan
22.09. o 15:30 Nesvady - Neded, Čulák Hubinský Meluš Kiss
22.09. o 15:30 Imeľ - Veľké Lovce, Juhos Bogár Grédi Burza
22.09. o 15:30 Kozárovce - Dvory n/Ž, Šlosár Mokoš Čaja Drozd

 

5. liga Východ, 8. kolo

21.09. o 15:30 FK Activ V. Kosihy - Svodín, Zorvan Kováč Ján Pacher Simon
22.09. o 15:30 Pribeta - Bešeňov, Meszáros P. Urblík Szollosy Kučera
22.09. o 15:30 Kmeťovo - Okoličná n/O, Bulko Foltín Révay Poruban
22.09. o 15:30 Zemné - Šahy, Drábik Gembický Zachara Bílek
22.09. o 15:30 Dulovce - Želiezovce, Miksa Švolík M. Mokrý M. Boršányi
22.09. o 15:30 Lipová - Komjatice, Košťál Pavlovič A. Kusý Hádek
22.09. o 15:30 Salka - Bánov, Valko Kukan Z. Rečka Marci
22.09. o 15:30 Veľký Kýr - Podlužany, Vyletelka Meluch Judiny Kozinka

 

6. liga KN - Meva, 8. kolo 
22.9. o 15:30 Modrany - Bajč
22.9. o 15:30 D. Mládeže - Radvaň/Marcelová B
22.9. o 15:30 Sv. Peter - Moča
22.9. o 15:30 Chotín - Nová Stráž
22.9. o 15:30 Bodza/Holiare - Sokolce
22.9. o 15:30 Z. Oľča - Šrobárová
22.9. o 15:30 Zlatná n/O. - Číčov
22.9. o 15:30 Búč - B. Kosihy
22.9. o 15:30 Kameničná - Iža