4. liga JV (17): Líder prekvapivo pustil všetky body  doma, čo využilo Štúrovo, ktoré   po výhre nad Sv. Petrom ide do čela pelotónu. Imeľ po prehratom prvom polčase v druhom dejstve behom dvadsiatich minút nasúkalo svojmu hostiteľova tri kúsky, mohol sa tak radovať z cenných  troch bodov. Kolárovo po polčasovom vedení nakoniec  remizovalo v Leviciach. Tvrdošovce pred vlastným obecenstvom dostali nakladačku od Obdokoviec.

FC Nitra (B) - OFK Hrušovany 0 : 1 (0 : 0)
Strelci gólov:  - 48'  Dárius Soboňa
R: Tibor Lévai , AR1: Tomáš Volf , AR2: Róbert Kasznár
Počet divákov: 77
Domáci: D. Kolmokov, T. Galko, J. Harbuľák, M. Bartošek, S. Štós, P. Kemlage, E. Moravčík, M. Charizopulos, M. Kolmokov, E. Kinče, M. Mesároš
Striedali: 1-55' M. Charizopulos (T. Drgoňa), 2-65' E. Kinče (P. Gunda)
ŽK: 52' E. Kinče
Hostia: M. Kopecký, M. Krško, P. Kurbel, P. Slíž, J. Sipos, A. Masarovič, M. Rusinko, D. Jankovič, J. Boldiš, M. Béger, D. Soboňa
Striedali: 2-86' J. Sipos (P. Sporina), 1-81' D. Jankovič (I. Sporina), 3-87' D. Soboňa (V. Kochan)
ŽK: 51' J. Sipos, 59' J. Boldiš, 70' M. Béger

FK Slovan Levice - FK Kolárovo 2 : 2 (0 : 1)
Strelci gólov: 62'  M. Kalman, 64'  E. Zorád - 29'  Zsolt Magyar , 66'  Tomáš Oláh
R: Ctibor Kalčik , AR1: Michal Košťál , AR2: Juraj Hrudík
Počet divákov: 80
Domáci: M. Kolčár, M. Fogad, J. Gonda, A. Konvický, J. Varga, M. Kalman, G. Švec, L. Ferencz, S. Kupča, M. Kotora, E. Zorád
Striedali: 2-86' S. Kupča (G. Batár), 1-80' G. Švec (J. Guláš)
ŽK: 43' A. Konvický, 45' M. Kalman, 30' L. Ferencz, 67' S. Kupča
Hostia: H. Rom, R. Seszták, C. Halászik, M. Zuzula, T. Pavlík, Z. Máté, T. Oláh, Z. Cingel, Z. Magyar, M. Kókai, B. Dóša
Striedali: 1-86' B. Dóša (P. Kociha)
ŽK: 45' R. Seszták
Komentár: V prvom polčase hostia pozorne bránili, svojho súpera takmer do ničoho nepustili a po brejku sa Magyarovým gólom ujali vedenia. Po obrátke začali Levice nátlakovo, po niekoľkých zahodených šanciach sa však aj 2x strelecky úspešne presadili – 2:1. Kolárovo nevyužilo niekoľko šancí na vyrovnanie, po kontre Oláha sa však už radovalo. V závere mohol domáci  Kalman rozhodnúť o osude troch bodov,  trafil však  iba žrď.

KFC Kalná nad Hronom - TJ Veľké Lovce 3 : 0 (1 : 0)
Strelci gólov: 35'  M. Lackó, 81'  D. Solčiansky, 90'  M. Hajtó -
R: Roman Meluš , AR1: Marián Čulák , AR2: Ivan Šlosár
Počet divákov: 200
Domáci: M. Guťan, R. Lackó, D. Turnai, M. Dávid, M. Lackó, D. Solčiansky, R. Szép, R. Chmelo, A. Vida, J. Švirik, C. Kovács
Striedali: 1-50' R. Chmelo (J. Pánik), 2-79' A. Vida (J. Pacalaj), 3-85' R. Lackó (M. Hajtó)
Hostia: T. Madarász, D. Bartko, M. Petrović, K. Pavlatovský, D. Hajko, I. Galovič, J. Jurky, M. Lontoš, M. Bagala, P. Kolibab, M. Mihók
Striedali: 1-43' M. Lontoš (L. Szolnoki), 2-46' D. Bartko (P. Baumeister)
ŽK: 74' K. Pavlatovský

MŠO Štúrovo - OŠK Svätý Peter 3 : 1 (0 : 0)
Strelci gólov: 70'  S. Balog(11m), 76'  P. Góra, 83'  T. Bábsky - 56'  Denis Kianek
R: Peter Maraz , AR1: Vladimír Fabian , AR2: Tomáš Hulínek
Počet divákov: 500
Domáci: Ľ. Straňák, K. Saláta, P. Molnár, G. Tóth, P. Góra, S. Balog, S. Urblík, E. Molnár, T. Varga, T. Pintér, A. Baka
Striedali: 1-63' T. Pintér (T. Bábsky), 3-89' E. Molnár (J. Oravec), 2-88' P. Góra (T. Andris)
ŽK: 65' G. Tóth, 55' S. Urblík
Hostia: V. Bilkó, L. Lörincz, D. Taibl, P. N. Cong, D. Krajčír, D. Kianek, V. Pšenák, P. Zvoncsár, N. Gagić, L. Mukalenga, T. Kóša
Striedali: 1-45' V. Pšenák (D. Hudák), 2-77' N. Gagić (V. Molnár), 3-87' T. Kóša (T. Fiala)
ŽK: 45' V. Bilkó, 45' L. Lörincz, 34' D. Krajčír
ČK: 45' V. Bilkó
Komentár: Hostia napriek prehre  potvrdili svoje kvality na pôde ašpiranta na celkové prvenstvo. V závere prvého polčas Svätopeterčania prišli po červenej karte o svojho gólmana, ktorého arbiter z pohľadu hostí nepochopiteľne vylúčil. Napriek tomu sa v druhej prestávke hostia ujali vedenia, ich radosť však netrvala dlho, nakoľko po penalte sa presadili ja domáci, ktorí následne svojho protivníka priam zvalcovali a body ostali tak doma.

Čermáňsky FK Nitra - TJ Slovan Čeľadice 0 : 3 (0 : 2)
Strelci gólov:  - 11'  Ladislav Valachy , 29'  Róbert Dzurek , 64'  Jakub Ryban
R: Lukáš Benko , AR1: Stanislav Krivošík , AR2: František Haršány
Počet divákov: 100
Domáci: P. Pekár, T. Polanský, R. Krajči, M. Šebík, V. Lomen, L. Plevka, M. Barát, M. Štofík, N. Ondzík, P. Rácz, T. Kováčik
Striedali: 2-70' M. Štofík (F. Šmiga), 3-77' L. Plevka (D. Zajaček), 1-64' M. Šebík (S. Kováčik)
Hostia: P. Kostoláni, Ľ. Horváth, M. Plešivka, T. Varga, A. Čiffáry, R. Dzurek, D. Koprda, M. Čambal, P. Brath, J. Ryban, L. Valachy
Striedali: 2-69' L. Valachy (A. Rosinský), 3-86' P. Brath (M. Ďuriš), 1-52' R. Dzurek (Ľ. Kminiak)
ŽK: 71' T. Varga

ŠK Tvrdošovce - OTJ Horné Obdokovce 0 : 6 (0 : 3)
Strelci gólov:  - 8'  Matúš Balážik , 11'  Dušan Vaňo , 31'  Jozef Martonka , 57'  Endre Zsebi , 74'  Marián Grznár , 77'  Dušan Vaňo
R: Branislav Bartko , AR1: Peter Bartoš , AR2: Denis Poruban
Počet divákov: 150
Domáci: J. Molnár, M. Malý, S. Vincze, A. Bórik, D. Máté, R. Sendrei, A. Csanda, H. Blaško, M. P. Nacarino, M. Gašparik, L. Kosztolányi
Striedali: 1-56' A. Bórik (M. Lakatoš), 2-71' D. Máté (D. Hausleitner)
ŽK: 26' L. Kosztolányi
Hostia: I. Bránsky, M. Fekete, J. Ondrka, M. Uhrík, S. Kuchtiak, R. Kupec, J. Martonka, E. Zsebi, M. Grznár, D. Vaňo, M. Balážik
Striedali: 1-77' J. Martonka (I. Kšinant), 2-80' M. Uhrík (J. Košlab), 3-83' I. Bránsky (M. Martonka)
ŽK: 75' E. Zsebi

TJ Družstevník Dolné Saliby - TJ Imeľ 2 : 3 (2 : 0)
Strelci gólov: 39'  D. Bednár, 44'  S. Halák - 47'  Jozef Lovász , 60'  Miloš Hübsch , 66'  Miroslav Gajdoš
R: Tomáš Szalai , AR1: Ladislav Turba , AR2: Róbert Berec
Domáci: M. Valenský, O. Prístavok, G. Bombicz, B. Szabó, D. Mészáros, G. Renczés, R. Molnár, D. Bende, S. Halák, A. Freňák, D. Bednár
Striedali: 3-87' A. Freňák (Ľ. Halák), 2-69' G. Renczés (F. Varga), 1-46' R. Molnár (R. Szabo)
ŽK: 29' O. Prístavok, 76' S. Halák
Hostia: T. Balogh, M. Hübsch, A. Simonics, V. Hübsch, T. Oršolík, T. Bacigál, R. Kender, R. Csontos, M. Gajdoš, P. Varga, J. Lovász
Striedali: 2-84' R. Kender (D. Csontos), 1-73' J. Lovász (A. Boros)
Komentár: Po minulotýždňovom fiasku sa Imeľčania otriasli a na horúcej pôde v Salibách po spackanom prvom polčase zápas otočili, v závere dokonca svoju výhru mohli ešte poistiť, šance sa však už neujali.