Rozpis zápasov: všetky tímy | 2. liga


Kolo Dátum Čas Domáci   Hostia Výsledok
1 28.07.2017 17:00 h Lokomotíva KO-Zvolen2 - 1
1 29.07.2017 17:00 h Skalica-Komárno3 - 1
1 29.07.2017 17:00 h Bardejov-Spišská N/Ves4 - 0
1 29.07.2017 17:00 h L. Mikuláš-Žiar/D. Ždaňa2 - 0
1 30.07.2017 17:00 h Šamorín-Trebišov2 - 0
1 30.07.2017 17:00 h Žilina B-Inter BA4 - 2
1 30.07.2017 17:00 h Sereď-Poprad0 - 2
1 23.08.2017 17:00 h Nové Mesto n/V.-Podbrezová B1 - 0
2 05.08.2017 17:00 h Nové Mesto n/V.-Skalica1 - 2
2 05.08.2017 17:00 h Komárno-Šamorín2 - 1
2 05.08.2017 17:00 h Inter BA-Sereď2 - 1
2 05.08.2017 17:00 h L. Mikuláš-Spišská N/Ves0 - 0
2 05.08.2017 17:00 h Zvolen-Bardejov0 - 0
2 05.08.2017 17:00 h Poprad-Lokomotíva KO2 - 0
2 06.08.2017 10:30 h Podbrezová B-Žiar/D. Ždaňa2 - 2
2 06.08.2017 17:00 h Trebišov-Žilina B1 - 0
3 12.08.2017 17:00 h Lokomotíva KO-Inter BA2 - 0
3 12.08.2017 17:00 h Šamorín-Nové Mesto n/V.1 - 3
3 12.08.2017 17:00 h L. Mikuláš-Zvolen7 - 0
3 12.08.2017 17:00 h Bardejov-Poprad1 - 0
3 12.08.2017 19:00 h Žiar/D. Ždaňa-Spišská N/Ves1 - 0
3 13.08.2017 10:30 h Žilina B-Komárno8 - 1
3 13.08.2017 17:00 h Skalica-Podbrezová B2 - 0
3 13.08.2017 17:00 h Sereď-Trebišov1 - 0
4 19.08.2017 10:30 h Podbrezová B-Spišská N/Ves2 - 3
4 19.08.2017 17:00 h Zvolen-Žiar/D. Ždaňa1 - 0
4 19.08.2017 17:00 h Inter BA-Bardejov5 - 0
4 19.08.2017 17:00 h Komárno-Sereď1 - 6
4 19.08.2017 17:00 h Nové Mesto n/V.-Žilina B0 - 2
4 19.08.2017 17:00 h Skalica-Šamorín2 - 0
4 19.08.2017 19:00 h Poprad-L. Mikuláš1 - 1
4 20.08.2017 17:00 h Trebišov-Lokomotíva KO0 - 1
5 25.08.2017 17:00 h Lokomotíva KO-Komárno4 - 1
5 25.08.2017 17:00 h Bardejov-Trebišov2 - 1
5 25.08.2017 18:00 h Žiar/D. Ždaňa-Poprad0 - 0
5 26.08.2017 10:30 h Žilina B-Skalica2 - 0
5 26.08.2017 17:00 h Šamorín-Podbrezová B0 - 1
5 26.08.2017 17:00 h L. Mikuláš-Inter BA3 - 2
5 26.08.2017 17:00 h Zvolen-Spišská N/Ves2 - 2
5 27.08.2017 17:00 h Sereď-Nové Mesto n/V.7 - 0
6 01.09.2017 16:00 h Skalica-Sereď2 - 1
6 02.09.2017 17:00 h Inter BA-Žiar/D. Ždaňa2 - 1
6 02.09.2017 17:00 h Komárno-Bardejov3 - 3
6 02.09.2017 17:00 h Nové Mesto n/V.-Lokomotíva KO0 - 3
6 02.09.2017 17:00 h Šamorín-Žilina B2 - 3
6 02.09.2017 19:00 h Poprad-Spišská N/Ves3 - 1
6 03.09.2017 10:30 h Podbrezová B-Zvolen1 - 3
6 03.09.2017 17:00 h Trebišov-L. Mikuláš2 - 1
7 08.09.2017 16:30 h Lokomotíva KO-Skalica2 - 0
7 08.09.2017 17:30 h Žiar/D. Ždaňa-Trebišov4 - 0
7 09.09.2017 16:30 h Bardejov-Nové Mesto n/V.1 - 0
7 09.09.2017 16:30 h L. Mikuláš-Komárno4 - 1
7 09.09.2017 16:30 h Spišská N/Ves-Inter BA1 - 0
7 09.09.2017 16:30 h Zvolen-Poprad3 - 2
7 10.09.2017 10:30 h Žilina B-Podbrezová B2 - 1
7 10.09.2017 16:30 h Sereď-Šamorín2 - 1
8 15.09.2017 16:00 h Šamorín-Lokomotíva KO1 - 1
8 16.09.2017 16:00 h Inter BA-Zvolen3 - 1
8 16.09.2017 16:00 h Komárno-Žiar/D. Ždaňa3 - 3
8 16.09.2017 16:00 h Nové Mesto n/V.-L. Mikuláš1 - 0
8 16.09.2017 16:00 h Skalica-Bardejov1 - 0
8 17.09.2017 10:30 h Podbrezová B-Poprad0 - 6
8 17.09.2017 10:30 h Žilina B-Sereď3 - 4
8 17.09.2017 16:00 h Trebišov-Spišská N/Ves2 - 1
9 22.09.2017 16:00 h Lokomotíva KO-Žilina B2 - 0
9 22.09.2017 17:00 h Žiar/D. Ždaňa-Nové Mesto n/V.5 - 0
9 23.09.2017 16:00 h Bardejov-Šamorín1 - 3
9 23.09.2017 16:00 h L. Mikuláš-Skalica1 - 1
9 23.09.2017 16:00 h Spišská N/Ves-Komárno4 - 2
9 23.09.2017 16:00 h Zvolen-Trebišov3 - 0
9 23.09.2017 19:00 h Poprad-Inter BA1 - 0
9 24.09.2017 16:00 h Sereď-Podbrezová B4 - 2
10 30.09.2017 15:30 h Komárno-Zvolen3 - 1
10 30.09.2017 15:30 h Nové Mesto n/V.-Spišská N/Ves1 - 2
10 30.09.2017 15:30 h Skalica-Žiar/D. Ždaňa1 - 0
10 30.09.2017 15:30 h Šamorín-L. Mikuláš4 - 0
10 01.10.2017 10:30 h Podbrezová B-Inter BA1 - 1
10 01.10.2017 10:30 h Žilina B-Bardejov2 - 0
10 01.10.2017 15:30 h Trebišov-Poprad3 - 2
10 01.10.2017 15:30 h Sereď-Lokomotíva KO2 - 1
11 06.10.2017 15:00 h Lokomotíva KO-Podbrezová B2 - 1
11 06.10.2017 16:30 h Žiar/D. Ždaňa-Šamorín1 - 1
11 07.10.2017 15:00 h Bardejov-Sereď0 - 0
11 07.10.2017 15:00 h L. Mikuláš-Žilina B1 - 0
11 07.10.2017 15:00 h Spišská N/Ves-Skalica1 - 0
11 07.10.2017 15:30 h Zvolen-Nové Mesto n/V.1 - 1
11 07.10.2017 15:30 h Komárno-Poprad0 - 4
11 07.10.2017 15:30 h Inter BA-Trebišov1 - 0
12 13.10.2017 14:30 h Lokomotíva KO-Bardejov2 - 0
12 13.10.2017 15:00 h Žilina B-Žiar/D. Ždaňa1 - 1
12 14.10.2017 15:00 h Komárno-Inter BA3 - 2
12 14.10.2017 15:00 h Nové Mesto n/V.-Poprad0 - 2
12 14.10.2017 15:00 h Skalica-Zvolen3 - 0
12 14.10.2017 15:00 h Šamorín-Spišská N/Ves0 - 2
12 14.10.2017 15:00 h Sereď-L. Mikuláš3 - 1
12 15.10.2017 10:30 h Podbrezová B-Trebišov1 - 1
13 20.10.2017 14:30 h Bardejov-Podbrezová B7 - 0
13 20.10.2017 16:00 h Žiar/D. Ždaňa-Sereď2 - 3
13 21.10.2017 14:30 h L. Mikuláš-Lokomotíva KO1 - 2
13 21.10.2017 14:30 h Spišská N/Ves-Žilina B2 - 0
13 21.10.2017 15:00 h Zvolen-Šamorín1 - 0
13 21.10.2017 15:00 h Poprad-Skalica0 - 0
13 21.10.2017 15:00 h Inter BA-Nové Mesto n/V.2 - 3
13 22.10.2017 14:30 h Trebišov-Komárno0 - 2
14 27.10.2017 14:00 h Lokomotíva KO-Žiar/D. Ždaňa2 - 2
14 27.10.2017 14:00 h Nové Mesto n/V.-Trebišov1 - 1
14 27.10.2017 18:00 h Skalica-Inter BA2 - 1
14 28.10.2017 14:00 h Šamorín-Poprad3 - 0
14 28.10.2017 14:00 h Bardejov-L. Mikuláš3 - 3
14 29.10.2017 10:30 h Podbrezová B-Komárno1 - 1
14 29.10.2017 10:30 h Žilina B-Zvolen2 - 1
14 29.10.2017 14:00 h Sereď-Spišská N/Ves3 - 3
15 03.11.2017 14:30 h Žiar/D. Ždaňa-Bardejov1 - 1
15 04.11.2017 13:30 h L. Mikuláš-Podbrezová B1 - 0
15 04.11.2017 13:30 h Spišská N/Ves-Lokomotíva KO1 - 1
15 04.11.2017 13:30 h Zvolen-Sereď0 - 0
15 04.11.2017 13:30 h Poprad-Žilina B1 - 1
15 04.11.2017 13:30 h Inter BA-Šamorín0 - 0
15 04.11.2017 13:30 h Komárno-Nové Mesto n/V.1 - 2
15 05.11.2017 13:30 h Trebišov-Skalica1 - 1
16 10.11.2017 17:00 h Žiar/D. Ždaňa-L. Mikuláš2 - 1
16 11.11.2017 13:30 h Podbrezová B-Nové Mesto n/V.1 - 1
16 11.11.2017 13:30 h Komárno-Skalica1 - 1
16 11.11.2017 13:30 h Inter BA-Žilina B1 - 7
16 11.11.2017 13:30 h Poprad-Sereď1 - 0
16 11.11.2017 13:30 h Zvolen-Lokomotíva KO1 - 0
16 11.11.2017 13:30 h Spišská N/Ves-Bardejov2 - 1
16 12.11.2017 13:30 h Trebišov-Šamorín1 - 0
17 17.11.2017 13:00 h Lokomotíva KO-Poprad0 - 1
17 17.11.2017 17:00 h Žiar/D. Ždaňa-Podbrezová B0 - 1
17 18.11.2017 13:00 h Spišská N/Ves-L. Mikuláš2 - 2
17 18.11.2017 13:00 h Bardejov-Zvolen3 - 0
17 18.11.2017 13:00 h Šamorín-Komárno3 - 0
17 18.11.2017 17:00 h Skalica-Nové Mesto n/V.2 - 0
17 19.11.2017 10:30 h Žilina B-Trebišov7 - 1
17 19.11.2017 13:00 h Sereď-Inter BA4 - 1